VIDEÁ

Pozvánka na online konferenciu pre podnikateľov 4. 2. 2021

Majiteľ firmy Kamenárstvo Klieštik, ktorú od roku 2000 vybudoval na jedného z najväčších spracovateľov kameňa na Slovensku. Vedúci komunity malých modlitebných skupiniek pre podnikateľov. Vášnivý školiteľ Teórie obmedzení (Theory of Constraints), ktorú úspešne aplikoval aj vo svojej firme. S manželkou Jankou majú osem detí (dve majú v nebi) a žijú v Čadci.

Téma konferencie: Stratégia alebo tragédia?

Kúpiť vstupenku na záznam z konferencie.

 

Aj v čase pandémie môžeme zažívať rast a expanziu. Ako na to?

Generálny riaditeľ a majiteľ viacerých spoločností zaoberajúcich sa výstavbou a správou nehnuteľností v USA. Takmer 30 rokov podniká a investuje v oblasti nehnuteľností a ich správy. V podnikaní už zažil aj to, že všetko stratil a musel začať úplne od nuly. Popri tom pôsobí ako kazateľ a vedie službu modlitieb vnútorného uzdravenia s medzinárodným dosahom.

Cenné zdieľanie o tom, ako sa Timovi darí v tejto dobe výziev a obmedzení. Aj v čase pandémie môžeme zažívať rast a expanziu. Ako na to? Viac v Timovom videu.

Tipy pre podnikateľov v čase krízy

Patrí medzi top biznis poradcov v Severnom Írsku. Dlhé roky bol partnerom v medzinárodnej spoločnosti Price Waterhouse. V roku 1998 založil svoju vlastnú úspešnú konzultingovú spoločnosť Harbinson Mulholland, ktorá v súčasnosti zamestnáva 50 poradcov. Jeremy je často pozývaný ako rečník na konferencie po celej Európe, kde rozpráva o tom, ako je možné dosiahnuť vysokú osobnú efektivitu. Jeremy je autorom úspešnej knihy „Osobná efektivita“, v ktorej odhaľuje cestu k dosiahnutiu svojho najvačšieho potenciálu. Jeremy vo svojich prednáškach prepája hlbokú biblickú znalosť s praktickými príbehmi z podnikania a bohatými osobnými skúsenosťami.

Jeremy Harbinson, ktorý bol jedným z rečníkov na minuloročnej konferencii, nám poslal video, v ktorom nám v 10 bodoch priblíži, čo mu pomohlo v tomto náročnom čase.

Ako prijímať ľudí do firmy – časť 2

Od roku 2009 sa venuje zakladaniu a prevádzkovaniu internetových obchodov. Ako trhový líder v strednej Európe spája vo svojej firme takoy.sk zdanlivo nespojiteľné svety – umelecké návrhárstvo látok a pragmatický svet e-commerce, dátovej analytiky a výkonnostného marketingu. Pomocou úspešnej implementácie princípov, ako sú hodnotové podnikanie, slúžiace líderstvo a osobnostný rozvoj, zaznamenala jeho firma prudký rast. Tieto princípy tiež vyučuje a venuje sa poradenstvu.

10. 3. 2021
Okrem sprostredkovania ďalších cenných poznatkov v oblasti rozvoja našich ľudí vo firme, nás Boris prevedie tým, ako identifikovať a vychovávať lídrov v našej firme. Lídrov, ktorí môžu byť hlavným motorom v raste nášho podnikania a jeho prerodu na miesto, kde budú všetci radi pracovať.

Ako prijímať ľudí do firmy a prepúšťať – časť 1